Musixmatch Music Lyrics Player

Müzik ve Ses Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 116,6 MB
  • Version 7.0.6
  • Dil Türkçe
  • Firma Musixmatch
IOS cihazınıza indireceğiniz Musixmatch Music Lyrics Player uygulaması ile bir çok müziğin sözlerine ulaşabilirsiniz.

IOS işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücretsiz olarak indirerek kullanabileceğiniz Musixmatch Music Lyrics Player uygulaması, kullanıcılarına müzik konusunda kaliteli bir hizmet sunuyor. Oturduğunuz mekanda müzik çalışıyor ve hoşunuza mı gitti uygulamanızı açarak şarkıya ve sözlerine ulaşabilirsiniz. 

Milyonlarca insan tarafından anlık senkronize şarkı sözlerini elde etmek için kullanılan dünyanın en büyük şarkı sözü koleksiyonunu içerisinde barındıran Musixmatch Music Lyrics Player mobil uygulamasında her an istediğiniz şarkıyı açarak sözlerine bakabilirsiniz. 

Müzik dünyasına ayrı bir yakınlığınız varsa kendinize bu tarz bir mobil uygulama edinebilirsiniz. Uygulama kullanıcılarına geniş bir şarkı sözü ağı sunmaktadır. Uygulama sayesinde Spotify, YouTube, Pandora, Apple Müzik, SoundCloud, Google Play Müzik ve diğer bütün favori yayın hizmetlerinin sunduğu müziğin yanında şarkı sözlerinin tadını çıkarabilirsiniz. 

Ekranda çalan şarkının sözlerine kolaylıkla ulaşarak şarkıya eşlik edebilirsiniz. Böylelikle müzik dinleme eğlencenizi ikiye katlamış olursunuz. Sizde Musixmatch Music Lyrics Player mobil uygulaması şarkı sözü koleksiyonunuzu elde edin. 

Musixmatch Music Lyrics Player indir
DİĞER SÜRÜMLER